Menu
Your Cart
AYNI GÜN KARGO BİZDEN ! 

Hakkımızda

GCORGANİK.COM

GC Organik markalı ürünlerin resmi internet sitesidir. İnternet sitemiz, sizlere hem organik hem de uygun fiyatlara sizlere ürün gönderme garantisi sunmaktadır. Talep etmiş olduğunuz ürünler özel olarak paketlenip kapınıza kadar teslim edilmektedir. Geniş ürün yelpazemizle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimize organik ürünler göndermenin ve siz değerli müşterilerimizin sağlıklı beslenmesinde ufak bir rol oynadığımız için gururluyuz.

GC ORGANİK ;

Genel merkezi Kocaeli de olan markamız, ETKO tarafından sertifikalandırılmıştır. Butik paketleme tesisimiz ile siz değerli müşterilerimize temiz, hijenik ve güvenilir ürün sağlamayı amaç edinmekteyiz. Kullanılan paketlerimiz zipli olup dilediğinizde açıp dilediğinizde kapama imkanı sağlamaktadır. Dahası gıda tarım bakanlığından onaylı paketler kullanmaktayız. Bizden satın almış olduğunuz  ürünlerin tümü tekrar tekrar kontrolden geçerek işlenip paketlenmektedir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ  ;

Satış öncesi ve satış sonrası istediğiniz bilgiye müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına sizlere en güvenilir ve en hızlı hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

GÖNDERİM  ;

Satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi Kargo ile Türkiyenin heryerine gönderilmektedir. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olmaktadır. Bahsedilen tutarın altında olan siparişler ise sabit 8 TL olarak ayarlanmıştır. Ürünler güvenli koliler ile sizlere ulaşmaktadır.

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.